NABÍDKA       

Komplexní terapie bolestivých stavů 

Měkké a mobilizační techniky dle Doc.MUDr.Karla Lewita, DrSc.

Terapeut provede úvodní vyšetření pohybového aparátu. Poté zvolí vhodnou cílenou terapii s využitím speciálních technik. To vše včetně stanovení indiv. cvičebního plánu a poradenství v obl. prevence. Terapie je doplněna relaxačními prvky. (baňkování... atd.)   

Baňkování

Na našem pracovišti přikládáme vakuové baňky pomocí spec. pumpy. Účinek baňkování je lokální (odstranění bolesti, uvolnění napětí svalů) celkový (pročištění krve, odplavení nečistot potními žlázami a lymfatickým systémem, zlepšení krevního oběhu)

Pilates, Jogalates, Jogová terapie, Bodyform, rehabilitační cvičení, 

Terapeut vytvoří cílený cvičební program dle požadavku klienta s ohledem na jeho možnosti a zdravotní stav. Po úvodním zhodnocení následuje nácvik jednotlivých cviků s následnou korekcí. Cvičení probíhá individuálně. Další možností je pravidelná účast v kurzech. (viz. kurzy)

Masáž lávovými kameny

Masáž se provádí pomocí přesně vedených hmatů, teplých lávových kamenů a olejů v bio kvalitě. Masáž zlepšuje krevní oběh, posiluje lymfatický a imunitní systém. Teplo a tlak působí na uvolnění svalů. Neméně významný je relaxační účinek na psychiku klienta.

 

Dárkové poukazy vyhotovíme podle přání klienta.